W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, Monedo wykorzystuje pliki cookies. Odbywa się to zgodnie z naszą polityce prywatności. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce.
×
Jeden zespół, jedna misja.

Finansowa elastyczność dla naszych Klientów

Poznaj nas

Uważamy, że systemy bankowe powinny stać się mniej skomplikowane i oferować więcej możliwości. Dlatego postanowiliśmy stworzyć alternatywę dla istniejących banków. Jesteśmy nowymi graczami na rynku i jesteśmy przekonani, że bank może być inny. Chcemy udostępnić Ci wachlarz opcji korzystania z pieniędzy - w jednym miejscu i w każdej chwili.

Nasze pożyczki Monedo Now są jedną z ofert którą mamy dla Ciebie. Należy do rodziny produktów Monedo, która oferuje pożyczki jak i rozwiązania portfela (portfel wystawiony przez naszego partnera PPRO Financial Ltd.).

Specjalizujemy się w zakresie cyfrowych finansów. Nasze usługi są 100% online, bez zbędnych formalności. Jesteśmy dostępni 24/7 i zawsze otwarci na potrzeby naszych Klientów. Mając to na uwadze, jesteśmy w stanie dostosowywać nasze metody i ulepszać stale nasze produkty.

 • Szybko, prosto i bezpiecznie

  Pożyczanie pieniędzy powinno być proste. Dlatego też nasza aplikacja jest w 100 % cyfrowa, bez zbędnych formalności i możliwie jak najkrótsza. Bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego też działamy bezpiecznie i w ciągu kilku minut jesteśmy w stanie powiedzieć ile możemy Ci zaoferować pieniędzy. Po zatwierdzeniu wypłata rozpocznie się niezwłocznie. Zaleta: Weryfikujemy Ciebie, nie tylko historię kredytową.

 • Elastycznie dla Ciebie

  Zero ryzyka dla Ciebie, nasza oferta jest niewiążąca dla Ciebie. Bądź pewien, że dostosowujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb, aby zapewnić Ci pieniądze dzięki inteligentnym produktom przy świetnych warunkach z elastycznymi opcjami spłaty.

 • Sprawiamy, że to proste

  Wykładamy karty na stół, zgodnie z ofertą. Nie znajdziesz nigdzie ukrytych kosztów. Ponadto, możesz edytować ofertę, zmienić kwotę pożyczki, bądź ilość rat. Chcemy być dla Ciebie idealni.

 • Jesteśmy właśnie tutaj

  Godziny zamknięcia? Nie. Wypłacamy środki o każdej porze dnia, usługi 24/7. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź potrzebujesz pomocy ze swoją aplikacją, możesz skontaktować się z naszą Obsługą Klienta w godzinach pracy, bądź wysłać maila, lub poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej.