W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, Monedo wykorzystuje pliki cookies. Odbywa się to zgodnie z naszą polityce prywatności. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce.
×

Jak działa Monedo Now?

 1. Dlaczego to proste

  • >

   Przegląd tego, co robimy

   W skrócie: mówisz nam, kim jesteś i czego potrzebujesz. Składasz wniosek, my go sprawdzamy i przedstawiamy Ci natychmiastową ofertę kredytu. Po przyjęciu przez Ciebie naszej oferty, wypłacimy Twój kredyt w ciągu kilku minut. Wszystko to zapewniamy Ci poprzez zastosowanie złożonych algorytmów i szczegółowych analiz danych. Dzięki naszej ultra bezpiecznej technologii możemy uzyskać obraz Twojej sytuacji finansowej, co również pozwala nam zrozumieć Twoje potrzeby. W ten sposób gwarantujemy, że nasze kredyty są nie tylko dopasowane do Ciebie i udzielane odpowiedzialnie, lecz także oferujemy wyjątkowo opłacalną stopę oprocentowania.

  • 100% online, zero papierkowej roboty

   Nie tylko nasz proces składania wniosku jest wyjątkowo prosty. Jako klient, możesz też wchodzić do swojego Osobistego Panelu Kontrolnego wyłącznie poprzez naszą stronę. Zapewnia to dostęp do zestawu narzędzi i funkcji opracowanych specjalnie po to, żeby pomóc Ci w zarządzaniu pożyczonymi środkami. Jednak jeżeli wolisz z nami porozmawiać, jesteśmy do Twojej dyspozycji na naszej linii wsparcia (helpline) za pośrednictwem chatu online.

  • Łatwo i indywidualnie

   Podajesz nam informacje o sobie, a nam pozostawiasz ustalenie, jaki rodzaj kredytu możesz wziąć i na jakich warunkach. Każdy z nas jest inny. Twój styl życia, sposób wydatkowania pieniędzy, sposób ich oszczędzania, sposób spędzania wolnego czasu i praca, jaką wykonujesz; wszystko to jest unikatowe. Pakiet kredytowy musi być równie unikatowy i dlatego szczegółowo analizujemy Twoje informacje, żeby stworzyć pakiet kredytowy indywidualnie dopasowany tylko do Ciebie.

 2. Sprawiamy, że to proste i szybkie

  • i

   Szybko Cię poznajemy

   Jako odpowiedzialni kredytodawcy zadajemy kilka prostych pytań o to, kim jesteś, gdzie się znajdujesz i tak dalej. Twoje odpowiedzi umożliwiają nam stworzenie pełnego profilu w minimalnym czasie. Ważne jest nie tylko, jak wydajesz pieniądze, lecz także jakie są Twoje kontakty z miejscem pracy, obowiązki rodzinne i jakie życie prowadzisz.

  • Zdalne profilowanie

   Wymagamy tylko niezbędnego minimum danych osobowych w celu stworzenia dla Ciebie oferty kredytowej. Jest tak, dlatego że weryfikujemy Twoje informacje finansowe za pomocą natychmiastowej elektronicznej wymiany danych prowadzonej bezpośrednio z Twoim bankiem. Możesz jednak zdecydować o podaniu nam dodatkowym informacji dzięki swoim profilom w serwisach społecznościowych - to znacznie pomoże nam zoptymalizować Twoją ofertę kredytu. Zaoszczędzamy wiele czasu stosując inteligentną technologię o wysokich standardach. Jednak szybkość to jedno, a naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo: żadne z informacji, którymi się z nami dzielisz, nie będą mieć jakiegokolwiek wpływu na Twoją historię kredytową.

  • Szybka analiza, kompleksowe rozwiązania

   Tradycyjni kredytodawcy zazwyczaj przeprowadzają jedynie kontrole finansowe za pośrednictwem biur informacji kredytowej. My wyróżniamy się tym, że widzimy całego człowieka, a nie tylko zaglądamy do jego portfela. Nie tylko mamy pełniejszy obraz, ale dzięki temu pracujemy o wiele szybciej niż bank. Korzystając z zaawansowanej technologii profilowania, uzyskujemy kompleksowy przegląd Twojego stylu życia i zobowiązań, a następnie uwzględniamy je w ramach naszego procesu weryfikacji.

 3. Dlaczego to jest bezpieczne

  • Zaawansowana technologia

   Wszystkie dane klientów przechowywane są na szyfrowanych bezpiecznych serwerach, chronione kodami dostępu oraz zaporami sieciowymi, strzeżonych wieloma etapami elektronicznego uwierzytelniania dostępu. System jest nieustannie monitorowany pod kątem zagrożeń, na przykład prób ataków hakerskich, wirusów czy nieupoważnionego dostępu i został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapewnić całkowite bezpieczeństwo informacji naszych klientów.

  • Możesz liczyć na poufność

   Twoje dane osobowe mają kluczowe znaczenie dla naszej działalności, ponieważ są podstawą wydania decyzji kredytowej. Dlatego traktujemy je z najwyższą ostrożnością. Personalne dane logowania do banków i serwisów społecznościowych podane w trakcie składania wniosku nigdy nie są przechowywane w naszych systemach. Kontakt nawiązujemy jedynie w celu weryfikacji i biernie monitorujemy go do momentu zakończenia transakcji.

  • Twoje dane

   Mamy pełną świadomość, że powierzasz nam wiele informacji o charakterze osobistym, które przekazujesz w procesie składania wniosku. Informacje te będą wykorzystywane jedynie do celów weryfikacji Twojej tożsamości, w wyniku czego możemy podzielić się z nimi z naszymi kluczowymi partnerami w toku procesu uwierzytelniania. W żadnym razie nie odsprzedamy Twoich danych do celów handlowych.